Profesor | FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
» MENGENAI KAMI » PROFESOR-PROFESOR » Profesor

Profesor

PROFESSOR
aida  Profesor Dr.Aida Suraya Haji Md. Yunus
Kepakaran :
Pendidikan Matematik
Emel : aida@upm.edu.my
Tel. : 03-89468195 / 6175
Faks : 03-89468962
Bilik : 232, Blok A 
   
turiman Profesor Dr. Turiman Suandi
Kepakaran : Belia & Pembangunan/Kesukarelawan
Emel : turiman@upm.edu.my
Tel : 03-89468247
Faks : 03-89450455
Bilik : G29, Blok H
   
 aminuddinyusof Profesor Dr. Aminudin Yusof
Kepakaran : Pendidikan Jasmani/Pengurusan Sukan
Emel : amin@upm.edu.my
Tel. : 03-89468151
Faks : 03-89468552
Bilik : 28, Blok A
   
 wong Profesor Dr. Wong Su Luan
Kepakaran : Teknologi Maklumat
Emel : suluan@upm.edu.my
Tel. : 03-89468175
Faks : 03-89468962
Bilik : F09, Blok H 
   
 sidek Profesor Dr. Sidek Mohd. Noah
Kepakaran : Psikologi Kaunseling
Emel : smn@upm.edu.my
Tel. : 03-89468167
Faks : 03-89435386
Bilik : 247, Blok B
   
Profesor Dr. Samsilah Roslan
Kepakaran : Psikologi Pendidikan
Emel : samsilah@upm.edu.my / samsilah@gmail.com
Tel. : 03-89468194 / 603-89471246 / 1241 (RMC)
Faks : 03-89468246
Bilik : G19, Blok H
   
 lateef

Profesor Dr. Abdul Lateef Abdullah @ Steven Eric Krauss
Kepakaran : Pembangunan Belia
Emel: lateef@upm.edu.my
Tel: 03-97698243 
Bilik : F18, Blok H

   

Profesor Dr. Soh Kim Geok
Kepakaran : Pendidikan Jasmani/Sains Sukan
Emel : kims@upm.edu.my
Tel. : 03-97698153
Bilik : 33, Block I

   
arshad  Prof. Dr. Arshad Abd. Samad
Kepakaran : Pengajian Bahasa Inggeris sebagai Bahasa Kedua (TESL)
Emel : arshad@upm.edu.my / arshad.samad@yahoo.com
Tel. : 03-97697278
Bilik : F07, Blok H
   
ismiarif Prof. Dr. Ismi Arif Ismail
Kepakaran : Kepimpinan/Pembangunan Sumber Manusia/Pendidikan Lanjutan
Emel : ismi@upm.edu.my
Tel : 03-97698232
Bilik : F19, Blok H

 

 

 

Kemaskini:: 28/07/2020 [shammizah]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698210
-
B1606516616