Staf Pelaksana JPST | FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
» STAF (JABATAN) » Jabatan Pendidikan Sains Dan Teknikal » Staf Pelaksana JPST

Staf Pelaksana JPST

Pegawai Sokongan Jabatan Pendidikan Sains dan Teknikal
 
  En. Abdol Rahman Sharif
Pegawai Pertanian (G44)
Emel : abdol@upm.edu.my
Tel. : 03-97698334
Faks : 03-89468962
   
rosinar Pn. Rosinar Johari
Pereka 2 (B32)
Emel : rosinar@upm.edu.my
Tel. : 03-89467903 / 03-97698335
Faks : 03-89468962
   
  Cik Ira Athiqa Baharuddin
Pembantu Setiausaha Pejabat (N19)
Emel : iraathiqa@upm.edu.my
Tel. : 03-89467909 / 03-97697909
Faks : 03-89468962
   
farid En. Haizal Farid Abdul Halim
Penolong Pegawai Sains (C27)
Emel : haizalf@upm.edu.my
Tel. : 03-89467283 / 03-97697283
Faks : 03-89468962
   
maimunah Pn. Maimunah Hamzah
Penolong Pegawai Sains (C27)
Emel : mai@upm.edu.my
Tel. : 03-89468129 / 03-97698129
Faks : 03-89468962
   
 hakimi En. Ahmad Hakhimi Harun
Penolong Pegawai Sains (C27)
Emel : hakhimi@upm.edu.my
Tel. : 03-89467283 / 03-97698599
Faks : 03-89468962
   
hazlina Pn. Norhazlina Ahmad
Penolong Pegawai Sains (C27)
Emel : linaah@upm.edu.my
Tel. : 03-89468104 / 03-97698104
Faks : 03-89468962
   
zakiah Pn. Nurul Norzakiah Mohd Nasir
Penolong Pegawai Sains (C27)
Emel : norzakiah@upm.edu.my
Tel. : 03-89468546 / 03-97698546
Faks : 03-89468962
   
samsuhaimi En. Samsuhaimi Suboh
Penolong Pegawai Sains (C27)
Emel : samsuhaimi@upm.edu.my
Tel. : 03-97698340
Faks : 03-89468962
   
 uzaini

En. Uzaini Mohammad Yusoff
Penolong Pegawai Pertanian (G27)
Emel : uzaini@upm.edu.my
Tel. : 03-9769
Faks : 03-89468962

   
rahayu Cik Siti Rahayu Abdul Ghaffar
Penolong Pegawai Pertanian (G27)
Emel : s_rahayu@upm.edu.my
Tel. : 03-97698422
Faks : 03-89468962
   
  Pn. Nur Qamarina Salman
Penolong Pegawai Pertanian (G27)
Emel : qamarina@upm.edu.my
Tel. : 03-97698432
Faks : 03-89468962
   
 shana Cik Ashana Saffie
Penolong Pegawai Pertanian (G27)
Emel : ashana@upm.edu.my
Tel. : 03-97698497
Faks : 03-89468962
   
 aziela Pn. Aziela Zainun
Penolong Pegawai Penyediaan Makanan (C27)
Emel: aziela@upm.edu.my
Tel: 03-89468131 / 03-97698131
Faks:03-89468962
   
 no image

Pn. Norazura Abdul Latib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
Emel: al_norazura@upm.edu.my
Tel. : 03-89467906 / 03-97697906
Faks :03-89468962

   
ismi En. Muhamad Ismi Md. Ismail
Pembantu Pertanian (G17)
Emel : m_ismi@upm.edu.my
Tel. : 03-97698337
Faks : 03-89468962
   
ajarudin En. Ajarudin Yusof
Pembantu Operasi (N11)
Emel : ajarudin@upm.edu.my
Tel. : 03-89468545 / 03-97698545
Faks : 03-89468962
   

 

 

Kemaskini:: 21/06/2019 [nazreenp]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698210
-
B1566670558