Staf Akademik JPST | FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
» STAF (JABATAN) » Jabatan Pendidikan Sains Dan Teknikal » Staf Akademik JPST

Staf Akademik JPST

Pegawai Akademik Jabatan Pendidikan Sains dan Teknikal
 
KETUA JABATAN
abdullah

Prof Madya Dr. Abdullah Mat Rashid
Pejabat Ketua Jabatan, Tingkat Bawah, Blok I
Emel : abmr@upm.edu.my
Tel. : 03-89467909 / 03-97697909
Faks : 03-89468962

[Muat turun CV]

   
PROFESSOR EMERITUS
   
kamariah Profesor Emeritus Dr. Kamariah Abu Bakar
Kepakaran : 
Emel : kamarab@upm.edu.my
Tel.: 03-97698505
Faks : 03-89468962
 
PROFESSOR
   
 aidasuraya  Profesor Dr. Aida Suraya Haji Md. Yunus
Kepakaran : Pendidikan Matematik
Emel : aida@upm.edu.my
Tel. : 03-89468195 / 03-97696175
Faks : 03-89468962
Bilik : 232, Blok A

[Muat turun cv]
   
wong

Profesor Dr. Wong Su Luan
Kepakaran : Teknologi Maklumat
Emel : suluan@upm.edu.my
Tel. : 03-89468175 / 03-97698175
Faks : 03-89468962
Bilik : F09, Blok H

[Muat turun CV]

   
PROFESOR MADYA  
abdullah

 

Prof Madya Dr. Abdullah Mat Rashid
Kepakaran : Pendidikan Teknik & Vokasional
Emel : abmr@upm.edu.my
Tel. : 03-89468551 / 03-97698551
Faks : 03-89468962
Bilik : 29, Blok I

[Muat turun CV]

   

Prof. Madya Dr. Suhaida Abd. Kadir
Kepakaran : Perakaunan / Pendidikan Perniagaan dan Keusahawanan
Emel :suhaida@upm.edu.my
Tel. : 03-89468140 / 03-97698140
Faks : 03-89468962
Bilik : G22, Blok B

[Muat turun CV]

   
PENSYARAH KANAN  
 nurzatulshima

Dr. Nurzatulshima Kamarudin
Kepakaran : Pendidikan Fizik
Emel : nzshima@upm.edu.my
Tel. : 03-89468213 / 03-97698213
Faks : 03-89468962
Bilik : G20, Blok H 

[Muat turun CV]

   
ot

Dr. Othman Talib
Kepakaran : Pendidikan Sains
Emel : otalib@upm.edu.my
Tel. : 03-89468121 / 03-97698121
Faks : 03-89468962
Bilik : 128, Blok A

[Muat turun CV]

   
 rahimah

Dr. Rahimah Jamaluddin
Kepakaran : Pendidikan Sains Rumahtangga
Emel : imah_upm@upm.edu.my
Tel. : 03-89468224 / 03-97698224
Faks : 03-89468962
Bilik : 9, Blok I

[Muat turun CV]

   
 hazwan

Dr. Mohd Hazwan Mohd Puad
Kepakaran : Pendidikan Teknik & Vokasional dan Latihan/ Pendidikan Kerjaya & Teknikal/ Pendidikan Kejuruteraan
Emel : hazwan@upm.edu.my
Tel : 03-89468123 / 03-97698123
Fax : 03-89468962
Bilik : Blok B

[Muat turun CV]

   
 Khaizer

Dr Muhd Khaizer Omar
Kepakaran : Pendidikan Teknikal dan Vokasional, Pendidikan Kerjaya
Emel : khaizer@upm.edu.my
Tel. : 03-89468555 / 03-97698555
Faks : 03-89468962
Bilik : 136, Blok A 

[Muat turun CV]

   
 arnida

Dr. Arnida Abdullah
Kepakaran : Pendidikan Ekonomi / Pendidikan Perdagangan
Emel : arnidaa@upm.edu.my
Tel. : 03-89468137 / 03-97698137
Faks : 03-89468962
Bilik : 205, Blok B

[Muat turun CV]


   

Dr. Enio Kang Mohd Sufian Kang
Kepakaran : Pendidikan Sains Pertanian
Emel : enio@upm.edu.my
Tel. : 03-89468199 / 03-97698199
Faks : 03-89468962
Bilik : 224, Blok A

[Muat turun CV]

   
normala

Dr. Normala Ismail
Kepakaran : Sains Pertanian
Emel : malaismail@upm.edu.my
Tel. : 03-89468210 / 03-9769
Faks : 03-89468962
Bilik : 205, Blok A

[Muat turun CV]

   
shuhaidah

Dr. Shuhaidah Abdul Latir
Kepakaran : Sains Pertanian
Emel : s_shu@upm.edu.my
Tel. : 03-8946
Faks : 03-89468962
Bilik : 205, Blok A

[Muat turun CV]

   
  Pn. Anis Zakaria
Kepakaran : Pendidikan Sains Rumahtangga
Emel : anis@upm.edu.my
Tel. : 03-89468120 / 03-97698120
Faks : 03-89468962
Bilik : 16, Blok I
   
 rosnanijusoh Datin Rosnani Jusoh
Kepakaran : Pendidikan Perdagangan
Emel : rj@upm.edu.my
Tel. : 03-89468138 / 03-97698138
Faks : 03-89468962
Bilik : F05, Blok H

[Muat turun CV]
 
TENAGA AKADEMIK MUDA (TAM)
   

Nurul Husna Binti Ab Razak
Emel: husna_razak92@yahoo.com
Bidang: Pendidikan Sains Pertanian

   

Irra Zahira Binti Ishan
Emel : irra.zahira@gmail.com
Bidang: Pendidikan Sains Rumah Tangga Dan Pendidikan Fesyen

   

 

 

Kemaskini:: 14/05/2019 [nazreenp]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698210
-
B1566672255