Timbalan Dekan (Penyelidikan & Pengajian Siswazah) | FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
» MENGENAI KAMI » Staf Pentadbiran » Timbalan Dekan (Penyelidikan & Pengajian Siswazah)

Timbalan Dekan (Penyelidikan & Pengajian Siswazah)

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (PENYELIDIKAN DAN PENGAJIAN SISWAZAH)
       
ismiarif Prof. Madya Dr. Ismi Arif Ismail
Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel :ismi@upm.edu.my
Tel. : 03-89468111 / 03-97698111
Faks : 03-89467905
   
Puan Natassah Othman
Penolong Pendaftar Kanan (Siswazah) (N44)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel : natassah@upm.edu.my
Tel. : 03-89471295 / 03-97691295
Faks : 03-89467905
   
 dalila Cik Noor Dalila Abdul Rahim
Setiausaha Pejabat (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel : rdalila@upm.edu.my
Tel. : 03-89468111 / 03-97698111
Faks : 03-89467905
   
 wardah

Cik Nurul Wardah Jabir
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel :wardah@upm.edu.my
Tel. : 03-89468961 / 03-97698961
Faks : 03-89467905 

   
nazreen

Puan Saharia Mohd Jani
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel : saharia@upm.edu.my
Tel : 03-89467912 / 03-97697912
Faks : 03-89467905

   
 nazreen

Puan Siti Najihah Zahari
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel : sitinajihah@upm.edu.my
Tel : 03-89468113 / 03-97698113
Faks : 03-89467905

 
   
En. Mohamad Haiqal Mohamad Noor
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel : haiqal@upm.edu.my
Tel : 03-89468961 / 03-97698961
Faks : 03-89467905
   
 

 (PENYELIDIKAN)

   

Pn. Nadiah Kamaruddin
Pegawai Tadbir (N41)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel :nad_kamaruddin@upm.edu.my
Tel : 03-89471131 / 03-97698101
Faks : 03-89467905

   
 

Pn. Zeiti Zulhani Zakaria
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel : zeiti@upm.edu.my
Tel : 03-89468133 / 03-97698133
Faks : 03-89467905

   
 nazreen

Encik Mohd Eri Mohd Noor
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Penyelidikan dan Pengajian Siswazah), Blok C
Emel : mohderi@upm.edu.my
Tel : 03-89468133 / 03-97698271
Faks : 03-89467905

 

 

Kemaskini:: 25/07/2019 [nazreenp]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698210
-
B1566669567