Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah Dan Antarabangsa) | FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
» MENGENAI KAMI » Staf Pentadbiran » Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa)

Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa)

PEJABAT TIMBALAN DEKAN (PENGAJIAN SISWAZAH DAN ANTARABANGSA)
       

Prof. Dr. Wong Su Luan
Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : tdps.educ@upm.edu.my / suluan@upm.edu.my
Tel. : 03-97698111
Faks : 03-89467905

   
Puan Natassah Othman
Penolong Pendaftar Kanan (Siswazah) (N44)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : natassah@upm.edu.my
Tel. : 03-97691295
Faks : 03-89467905
   
  Puan Noor Dalila Abdul Rahim
Setiausaha Pejabat (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : rdalila@upm.edu.my
Tel. : 03-97698111
Faks : 03-89467905
   
 nazreen

Puan Saharia Mohd Jani
Pembantu Tadbir Kanan (P/O) (N22)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : saharia@upm.edu.my
Tel : 03-97697912
Faks : 03-89467905

   
wardah Cik Nurul Wardah Jabir
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : wardah@upm.edu.my
Tel. : 03-97698961
Faks : 03-89467905
   
 nazreen

Puan Siti Najihah Zahari
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : sitinajihah@upm.edu.my
Tel : 03-97698113
Faks : 03-89467905

 
   
Encik Mohamad Haiqal Mohamad Noor
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : haiqal@upm.edu.my
Tel : 03-97698158
Faks : 03-89467905
   
 

 (PENYELIDIKAN)

   

Puan Nadiah Kamaruddin
Pegawai Tadbir (N41)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : nad_kamaruddin@upm.edu.my
Tel : 03-97698101
Faks : 03-89467905

   
 

Puan Zeiti Zulhani Zakaria
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : zeiti@upm.edu.my
Tel : 03-97698133
Faks : 03-89467905

   
 nazreen

Encik Mohd Eri Mohd Noor
Pembantu Tadbir (P/O) (N19)
Pejabat Timbalan Dekan (Pengajian Siswazah dan Antarabangsa), Blok C
Emel : mohderi@upm.edu.my
Tel : 03-97698271
Faks : 03-89467905

 

 

Kemaskini:: 26/11/2020 [wardah]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698210
-
B1606523626