Aktiviti Mobiliti Pelajar | FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
» JARINGAN » Mobiliti » Aktiviti Mobiliti Pelajar

Aktiviti Mobiliti Pelajar

Program Mobiliti (Outbound)

Maklumat Program Pertukaran Pelajar (Outbound) Januari - Disember 2014

Bil

Nama

Institusi Luar Negara

Jenis Program

Tarikh Masuk

Tarikh Keluar

Tempoh Program

1.

Muhamed Zulhisyam Mohd Nor

Kyushu Institute of Technology Japan

Malaysia-Japan International Mobility Programme

7 April 2014

21 April 2014

2 minggu

2.

Fawwazia Firzah binti Mohd Salleh

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

3.

Izzati binti Mohd Zin

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

4.

Mohamad Iqram bin Khalid

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

5.

Mugilan a/l Manokaran

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

6.

Nur Hasanah binti Naser

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

7.

Nurul Nelisa binti Azmi

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

8.

Nurzulaika binti Roslan

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

9.

Rose Syafika binti Mohd Khairuddin

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

10.

Siti Mariam binti Abd Rahman

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

11.

Siti Nur Dalilah binti Mohd Nuruddin

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

12.

Teoh Yong Cun

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

13.

Amir Hamzah Bin Ramli

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

14.

Fatin Mahirah binti Mohd

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

15.

Najwa binti Ismail

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

16.

Chin Siew Li

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

17.

Farah binti Zulkefly Balan

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

18.

Hema a/p Sandragesan

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

19.

Imran bin Mohd Saat

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

20.

Lee Ann Loke

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

21.

Mohd Azham bin Amran

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

22.

Mohd Hazman bin Ghazali

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

23.

Mohd Ikram bin Mohd Fakhri

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

24.

Mohd Mustafizur Rahman bin Mokhtar

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

25.

Mohd Yazid bin  Md Yasin

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

26.

Muhamad Rizal bin Sadiman

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

27.

Muhammad Nor Aiman bin Mat Nor

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

28.

Muhammad Syahmi bin Rahim

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

29.

Nur Afiqah binti Affandi

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

30.

Mohamat Nurr Shafik bin Karim

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

31.

Mohammad Aliff bin Mohd Shahrizan

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

32.

Nurul Amyra binti Mohd Saufi

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

33.

Precintha Rubini a/p P.James

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

34.

Waheida binti Azmy

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

35.

Yip Hong Yeng

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

36.

Adibah Khalidah binti Tugiman

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

37.

Caryn Lim Jia Ying

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

38.

Julianita binti Mad Juhani

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

39.

Lam Hui Yang

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

40.

Nateesha Kaur Gill

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

41.

Nur Siti Rozaialaina binti Mahamud

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 Jun 2014

9 Jun 2014

5 hari

42.

Asmahani Bt Md Noor

Yonsei University, korea

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

43.

Rozaime Bin Che Embi

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

44.

Misfahulhairah Bt Shariff

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

45.

Siti Hajar Bt Supardi

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

46.

Wan Nurhidayah Bt Wan Hashim

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

47.

Siti Hajar Bt Medam @ Hamdan

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

48.

Azrina Bt Mohd Noh

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

49.

Nursyazwani Bt Ahmad Yazid

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

50.

Tiara Shafira Bt Kamisan

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

51.

Amirul Azwa Bin Azhar

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

52.

Noor Ezelawani Bt Kamisul

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

53.

Nor Emilia Sazwani Bt Mat Tahir

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 Oktober 2014

23 Oktober 2014

7 hari

54.

Amir Khairuddin Bin Mohd Zin

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 Oktober 2014

29 Oktober 2014

10 hari

55.

Mohamad Rabbani Bin Sarbaini

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 Oktober 2014

29 Oktober 2014

10 hari

56.

Wong Jia Huey

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 Oktober 2014

29 Oktober 2014

10 hari

57.

Nor Marhaini Binti Mohamad Said

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 Oktober 2014

29 Oktober 2014

10 hari

58.

George Bin Mohd Nasir

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 Oktober 2014

29 Oktober 2014

10 hari

59.

Mohamad Zafirul Azwen Bin Mahmud

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 Oktober 2014

29 Oktober 2014

10 hari

60.

Mohd Sarizan Bin Nuid

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

61.

Nabila Binti Abd Wahab

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

62.

Nor Huda Binti Jamalluddin

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

63.

Zailanur Binti Hamedan

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

64.

Muhamad Izuan Bin Mohd Yusof

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

65.

Syahrul Nizam Bin Nongkang

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

66.

Sabariah Binti Mohd Salleh

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

67.

Nurasikin Binti Md Sani

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

68.

Nur Salwani Binti Muhamad Amri

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

69.

Norzatul Akmal Binti Ismail

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

70.

Wan Nur Harnani Binti Mohamad

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

71.

Nora Hasyimah Binti Yusof

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

72.

Siti Nurkhuzaimah Binti Hamzah

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 minggu

 

Maklumat Program Pertukaran Pelajar (Outbound) Januari - Disember 2015 

Bil

Nama

Institusi Luar Negara

Jenis Program

Tarikh Masuk

Tarikh Keluar

Tempoh Program

1

Li  A Miao (170413)

HR Department
China Telecom (lingwu Branch)
Xi Ping Street, Linwu, Yinchuan
Ning Xia Province, China.

Latihan Industri

19 Januari 2015

6 Julai 2015

6 bulan

2

Yang Qian Qian (170418)

HR Department
Xinjiang Province Kuituncity
Municipal Transportation Bureau
Unite Road 1, Kuitun City, Xinjiang
Province, China.

Latihan Industri

19 Januari 2015

6 Julai 2015

6 bulan

3

Zhao Siqi (170463)

HR Department
Industrial and Commercial Bank Of China (ICBC)
RenMing Road, XianYang
SHAANXI, China

Latihan Industri

19 Januari 2015

6 Julai 2015

6 bulan

4

Sun De Yuan (170410)

HR Department
Affiliated Hospital Of Chengde Medical Univercity
Nan Ying Zi Road
No.36 Chengde
Hebei, China

Latihan Industri

19 Januari 2015

6 Julai 2015

6 bulan

5

Asmahani Bt. Md Noor (162045)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

6

Siti Hajar Bt. Supardi (164333)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

7

Nur Syazwani Bt Ahmad Yazid (162381)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

8

Azrina Bt Mohd Noh (164326)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

9

Rozaime Bin Che Embi (162393)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

10

Tiara Shafira Bt Kamisan (163070)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

11

Wan Nur Hidayah Bt Wan Hashim (163220)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

12

Misfahulhairah Bt Shariff (173833)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

13

Noor Ezelawani Bt Kamisul (162707)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

14

Amirul Azwa Bin Azhar (162672)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

15

Siti Hajar Bt Medam @ Hamdan (172706)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

16

Nor Emilia Sazwani Bt Mat Tahir (162665)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 Februari 2015

13 Februari 2015

3 hari

17

Maimunah Binti Abd Hamid (166613)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

18

Siti Diyana Binti Abd Rahim (166925)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

19

Nur Madihah Binti Abdullah (167278)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

20

Izzati Syazwani Binti Salim (167669)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

21

Salwa Binti Ramli (167675)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

22

Masliah Binti Mohd Mustapha (168262)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

23

Ain Zulaiha Binti Mohd Nakhil (168413)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

24

Afiqah Binti Kamaruzaman (168723)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

25

Noorazlin Binti Zakaria (168940)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

26

Nura'inul Fazleen Binti Kamarudin (169018)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

27

Farahana Binti Zainal (169141)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

28

Adila Syahidah Binti Ahmad (169764)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

29

Noor Nabilah Binti Ayob (170924)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

30

Nor Aishah Binti Khamis (170950)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

31

Nur Liyana Binti Yahya (169155)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

32

Rozana Binti Mohd Rahim (167000)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 Februari 2015

28 Februari 2015

4 hari

33

Nursara Binti Abdul Munir (173632)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

34

Muhammad Haziq Bin Mohd Hajaraih (174274)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

35

Nur Afiqah Binti Shamsul Bahari (174432)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

36

Nurul Arisha Binti Azman (174137)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

37

Norsahazlin Binti Saadon (175809)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

38

Nor Farhana Binti Norudin (175867)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

39

Nur Afzan Binti Muhamad Rosdi (173392)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

40

Nur Syuhada Binti Osman Gumanti (174283)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

41

Norasikin Binti Mazaruddin (173834)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

42

Nik Norshafika Binti Nik Ismail (175893)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

43

Nor Hasliza Binti Mohd Habib (175836)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

44

Elzira Norsyafiza Binti Hussin (174134)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

45

Nur Hareda Binti Jamal (171980)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

46

Aliya Raidah Binti Abdul Malek (175857)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

47

Muhamad Shahril Bin Sahak (173477)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

48

Nur Sakinah Binti Nordin (175907)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

49

Nur Aliah Binti Ali (175917)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

50

Fatin Syazwani Binti Munshi (175828)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

51

Fatin Farhana Binti Fazil (176185)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

52

Noor Ely Eliana Binti Ahmad (176170)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

53

Nur Atia Shahirah Binti Mustapha (174153)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

54

Mohammad Apip Bin ohd Nazreen Narind (173438)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9-Apr-15

16-Apr-15

8 hari

55

Mohammad A'sim Md Ali (GS38935)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

56

Natalie May Anak Sahak (GS40765)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

57

Lim Wan Ching (GS40762)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

58

Abdul Hafiz Abdul Halim (GS39134)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

59

Nur Nadjla Ahmad Razei (GS40506)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

60

Nursyamimi Roslan (GS39091)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

61

Amira Nabihah Md Saad (GS39462)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

62

Noor Shafika Shaari (GS39338)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

63

Nurul Syahirah Abdul Hadi (GS40505)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

64

Fatin Idayu Ismail (GS29123)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

65

Nur Anis Amira Mohd Amin (GS41518)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

66

Mohd Fadli Ismail (GS40791)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

67

Nur Farahana Mohd Amin (GS41122)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

68

Aliyah Mohamad (GS40792)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

69

Mallinee Hassan (GS39594)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

70

Nur Syafiqah Kamaruzaman (GS39131)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

71

Khairunnisa Mohd Pauzi (GS39716)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 Mei 2015

31 Mei 2015

19 hari

72

Nur Nasuha Gan Mohamad Azlan Gan (167050)

Jepun

Kokugakuin Short-Term Exchange Program (K-STEP), Japan 2015-2016’

Bulan September 2015

Bulan Ogos 2016

1 tahun

73

Noorlila Bt Ahmad (GS40571)

Fukuoka, Jepun

Program Lawatan Mobiliti : Kembara Ilmu Di Bumi Fukuoka Jepun

31 Ogos 2015

16-Sep-15

16 hari

74

Jinimy Dangku (GS36501)

Fukuoka, Jepun

Program Lawatan Mobiliti : Kembara Ilmu Di Bumi Fukuoka Jepun

31 Ogos 2015

16-Sep-15

16 hari

75

Siti Nazurana Konaen (GS32349)

Fukuoka, Jepun

Program Lawatan Mobiliti : Kembara Ilmu Di Bumi Fukuoka Jepun

31 Ogos 2015

16-Sep-15

16 hari

76

Siti Aminah Binti Zulkefli (163728)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

77

Ku Mazlan Bin Ku Mansor (168134)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

78

Nur Izzatti bt Shuib (168170)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

79

Noor Izzaty Bt Ibrahim (167883)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

80

Nuradlin Bt Abdul Samad (166666)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

81

Normunirah Bt Yahya (167347)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

82

Nur Nabihah Bt Md Zaini (168179)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

83

Nurul Nadia Bt Mohd Zin (170819)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

84

Siti Nabihah Bt Md Sahak (169845)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

85

Nurfarhana Bt Sulaiman (170245)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 Ogos 2015

4-Sep-15

7 hari

 

 Maklumat Program Pertukaran Pelajar (Outbound) Januari - Disember 2016

Bil.

Nama

Institusi Luar Negara

Negara

Tarikh Masuk

Tarikh Keluar

Tempoh Masa

Jenis Program

1

Nur Nasuha Gan Mohamad Azlan Gan (167050)

Kokugakuin University

Jepun

Sep-15

Aug-16

1 year

Kokugakuin Short-Term Exchange Program (K-STEP), Japan 2015-2016’

2

Amira binti Abdol Hamid (176474)

MIE University

Jepun

Oktober 2016

Sep-17

11 months

Program MIE University Student Exchange Program, Fall 2016

3

Nurul Nathassya Hussna Binti Anuar (174467)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

4

Liyana Binti Mustapha (173952)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

5

Nur Adlina Binti Mohd Paiz (173817)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

6

Naquiah khesa Binti Ahmad (172814)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

7

Sharmine Farahin Binti Bahtiar (172472)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

8

Muhammad Hafidzudeen Bin Norazizan (173573)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

9

Nur Shafiqa Binti Shukor (173146)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

10

Hanna Insyirah Binti Mohd Sukri (173648)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

11

Munifah Binti Mohammad Baba (175173)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

12

Anis Yasmin Binti Azhar (171950)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

13

Nor Fatin Hanani Binti Mohd Natrah (172448)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

14

Shazana Binti Salman (172413)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

15

Siti Aisyah Binti Mohd Wadzir (174108)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

16

Siti Nur Naquiah Binti Mohd Farid (184222)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

17

Nurul Najwa Binti Baharum (184425)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

18

Nura'isyah Binti Abdul Rashid (185202)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

19

Wan Zara Natasha (Pelajar Siswazah)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

20

Hasniza Binti Mat Diah (177071)

Kyutech Jepun

Jepun

28-Nov-16

9 Disember 2016

12 days

Program Mobility UPM-KYUTECH

21

Mohd Solihan Bin Hamzah (179343)

Chongqing Vocational Institute of Engineering

China

16 Disember 2016

23 Disember 2016

8 days

China Academic Winter Exploration (CAWE) 2016

 

Maklumat Program Pertukaran Pelajar (Outbound) Januari – Julai 2017 

Bil.

Nama

Institusi Luar Negara

Negara

Tarikh Masuk

Tarikh Keluar

Tempoh Masa

Jenis Program

 

1

Amira binti Abdol Hamid (176474)

MIE University

Jepun

Oktober 2016

Sep-17

11 months

Program MIE University Student Exchange Program, Fall 2016

 

2

Muhammad Zafidi Bin Mohd Zain (173604)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

3

Nursyamimi Binti Muhamad (179277)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

4

Hakim Bin Tusirin (178224)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

5

Nur Fatin Farhan Binti Mohamad Sidek (174093)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

6

Iylia-Nur Anati Binti Roslan (173913)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

7

Muhamad Hasnan Bin Mohd Salim (173656)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

8

Nur Shafirah Binti Mohd Saupi (178111)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

9

Syafikah Binti Md Hatta (189564)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

10

Noor Shahinda Binti Mohd Shah (176643)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

11

Nursyazwani Binti Kamaruzzaman (174292)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

12

Anis Amira Binti Abu Bakar (177265)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

 

13

Nursyazwani Binti Kamaruzzaman (174292)

SMA Negeri 1

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

 

14

Nur Fatin Farhan Binti Mohamad Sidek (174093)

SMA Negeri 2

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

 

15

Muhammad Zafidi Bin Mohd Zain (173604)

SMA Negeri 2

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

 

16

Nur Hanisah Binti Deraman (173434)

SMA Negeri 3

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

 

17

Muhammad Zikri Bin Zulkiflee (172435)

SMA Negeri 3

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

 

18

Nurin Syafiqa Binti Mohd Fadzli (173875)

SMA Negeri 10

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

 

19

Ana Syahida Binti Che Razak

SMA Negeri 10

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

 

20

Iylia-Nur Anati Binti Roslan (173913)

SMA Adabiah Padang

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

 

21

Ain Syafiha Binti Zainudin (171989)

SMA Adabiah Padang

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

 

22

Nor Harizan Binti Mohd Zainal

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

23

Alia Nur Idzni Arazmi

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

24

Teh Anis Syazmila Binti Kamarul Bahari

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

25

Wan Nor Alifah Binti Wan Muhamad

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

26

Nur Syahirah Binti Endera Shaharudin

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

27

Nur Aimi Nadirah Binti Abd Manap

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

28

Hanisah Binti Zakaria

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

29

Noor Shahazliana Binti Shahari

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

30

Nur Zahraa Binti Zainal

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

31

Fatien Fariessa Ain Binti Mad Jeli

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

32

Najyha Binti Johari

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

33

Nur Aisyah Binti Samailee

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

34

Siti Aminah Binti Ab Latif

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

35

Nur Atiqah Najeeha Binti Anuar

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

36

Farah Liana Binti Lukman

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

37

Nik Aimi Nadhirah Binti Nik Mohamad Rosni

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

38

Ain Hafira Binti Abdul Halim

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

39

Raja Nursaidatul Shuhada Binti Raja Sulaiman

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

40

Nor Izzyanty Akmar Binti Mohamed

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

41

Fatin Najwa Binti Uzail

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

42

Hafizah Binti Zulkiply

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

43

Aida Nur Ilyani Syahirah Binti Mustopha

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

44

Nurfarihah Bt Abdul Jamal Nasir

Daerah Phnom Penh

Kemboja

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

 

 

 

 

 

Kemaskini:: 14/08/2017 [nad_kamaruddin]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698210
-
B1566640451