Penyelaras Program | FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
» AKADEMIK » PASCASISWAZAH » Penyelaras Program

Penyelaras Program

PENYELARAS BAGI PROGRAM PASCASISWAZAH

Penyelaras

Bidang

No. Telefon

E-mel/Bilik

umi
Dr. Umi Kalthom Abdul Manaf

Kurikulum dan Pengajaran

03-89468152 /

03-97698152

umizat90@upm.edu.my

Bilik : 108, Blok A


Dr. Borhannudin Abdullah

Sains Sukan dan Pendidikan Jasmani

03-89468146 /

03-97698146

borhannudin@upm.edu.my

Bilik : 24, Blok I



Dr. Noor Syamilah Zakaria

Bimbingan dan Kaunseling

03-89468190

syamilah@upm.edu.my

Bilik : 112, Blok A



Dr. Rahimah Jamaluddin

Pendidikan Teknikal dan Vokasional

03-89468224 /

03-97698224

imah_upm@upm.edu.my

Bilik : 9, Blok I 


Prof. Madya Dr. Suhaida Abdul Kadir

Pentadbiran Pendidikan

03-89468140 /

03-97698140

suhaida@upm.edu.my

Bilik : G22, Blok H


Prof. Madya Dr. Habibah Ab. Jalil

Teknologi Pendidikan

03-89468197 /

03-97698197

habibahjalil@upm.edu.my

Bilik : TP02, Blok C


Dr. Shamsudin Othman

Pendidikan Bahasa Melayu

Pengajaran Kesusasteraan Melayu

03-89468204

s_shamsudin@upm.edu.my


Bilik : G24, Blok H 


Dr. Abu Bakar Mohamed Razali

Pengajaran Bahasa Inggeris Sebagai Bahasa Kedua (TESL)

03-89468169

abmr_bakar@upm.edu.my 

Bilik : 19, Blok I

 


Dr. Siti Noormi Alias

Pembangunan Sumber Manusia dan Pendidikan Pengembangan

03-89468177 /

03-97698177

sitinoormi@upm.edu.my

Bilik : G21, Blok H

 


Dr. Maizura Yasin

Pendidikan Moral

03-89468189

y_maizura@upm.edu.my

Bilik : F02, Blok H


Dr. Norlizah Che Hassan

Sosiologi Pendidikan

03-89468215 /

03-97698215

norlizah@upm.edu.my

Bilik : 16, Blok I


Dr. Nor Aniza Ahmad (AAP)

Psikologi Pendidikan

03-89468160 /

03-97698160

nor_aniza@upm.edu.my

Bilik: 243, Blok B


Dr. Zoharah Omar

Pendidikan dan Komunikasi Kesihatan

03-89467911

zoharah@upm.edu.my

Bilik : F24, Blok H

 

 

 

Kemaskini:: 14/08/2019 [wardah]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698210
-
B1566671953