Pejabat Pentadbiran FPP | FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
» MENGENAI KAMI » Staf Pentadbiran » Pejabat Pentadbiran FPP

Pejabat Pentadbiran FPP

PEJABAT PENTADBIRAN  
  Asbul

 

En. Mohd Pauzi Abdul Karim
Ketua Penolong Pendaftar
Pejabat Pentadbiran Blok A
Emel : pauzi@upm.edu.my
Tel. : 03-8946 8108 / 03-9769 8338
   
 nazreen Pn. Nazreen Padzoldad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
Pejabat Pentadbiran Blok A
Emel : nazreenp@upm.edu.my
Tel. : 03-89468108 / 9769 8275
   
UNIT-UNIT PENTADBIRAN
 
UNIT SUMBER MANUSIA

Pn. Husaini Hussain
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) (N22)
Unit Sumber Manusia, Blok A
Emel : husainie@upm.edu.my
Tel. : 03-9769 8114
   
UNIT ISO

 

En. Mohd  Nazreen Ezuan Mohd Nawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi (N19)
Pejabat Pentadbiran Blok A
Emel : nazreen_ezuan@upm.edu.my
Tel. : 03-9769 8544
 
UNIT LATIHAN, CUTI & PERAKAM WAKTU
   
 nazreen Pn. Nazreen Padzoldad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
Pejabat Pentadbiran Blok A
Emel : nazreenp@upm.edu.my
Tel. : 03-89468108 / 9769 8275
UNIT KEWANGAN
 sitinoorain Cik Siti Noor Ain Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) (N19)
Pejabat Pentadbiran, Blok A
Emel : ctnoorain@upm.edu.my
Tel. : 03-9769 8273
   
  Pn. Husaini Hussain
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian/Operasi) (N22)
Unit Kewangan, Blok A
Emel : husainie@upm.edu.my
Tel. : 03-9769 8114
   
UNIT PENYELENGGARAAN DAN ASET
laili Hjh. Norlaili Md.Tan
Penolong Jurutera (J36)
Emel : nlaili@upm.edu.my 
Tel. : 03-89468171
Faks : 03-89468246
   
  
En. Fuad Mohamad
Pembantu Kemahiran (H19)
036 Blok A
Emel : fuad_mohamad@upm.edu.my
Tel : 03-89468142
   
  En. Suhairi Ishak
Pembantu Awam (H11)
036 Blok A
Emel : suhairi@upm.edu.my
Tel. : 03-89468142
   
UNIT ASET & STOR

 

En. Muhammad Safuan Yusuf
Pembantu Operasi (N11)
Emel:safuan_yusuf@upm.edu.my
Tel. : 03-859467927
   
UNIT PERCETAKAN
  En. Muhamad Hirzi Mohamed Halmi
Pembantu Penerbitan (N19)
Emel : hirzi@upm.edu.my 
Tel. : 03-89468103
   
UNIT PENTADBIRAN AM
  En. Ismayatim Musa
Pemandu Kenderaan (H11)
038 Blok A
Emel : ismayatim@upm.edu.my
Tel. : 03-89468102
   
   En. Mohd Nizamuddin Abdul Manan
Pemandu Kenderaan (H11)
038 Blok A
Emel : nizamuddin@upm.edu.my
Tel. : 03-89468102
   
  Pn. Porkodi a/p Murugiah
Pembantu Awam (H14)
Pejabat Pentadbiran Blok A
Emel : porkodi@upm.edu.my
Tel. : 03-89468106
   
  Pn. Nor Wahidah Mohd Rafi
Pembantu Awam (H11)
Pej. Pentadbiran Blok A
Emel : ida_rafi@upm.edu.my
Tel. : 03-97698278
   
  En. Mohamad Adli Ghani
Pembantu Awam (H11)
Pej. Pentadbiran Blok A
Emel : m.adli_ghani@upm.edu.my
Tel. : 03-89468544 / 97698108

 

 

Kemaskini:: 25/07/2019 [nazreenp]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PENGAJIAN PENDIDIKAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698210
-
B1566620853