Student Mobility Activities | FACULTY OF EDUCATIONAL STUDIES

Student Mobility Activities

Outbound Mobility Program

Student Exchange Program (Outbound) January - December 2014

No.

Name

Host University

Program

Date In

Date Out

Duration

1.

Muhamed Zulhisyam Mohd Nor

Kyushu Institute of Technology Japan

Malaysia-Japan International Mobility Programme

7 April 2014

21 April 2014

2 weeks

2.

Fawwazia Firzah binti Mohd Salleh

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

3.

Izzati binti Mohd Zin

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

4.

Mohamad Iqram bin Khalid

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

5.

Mugilan a/l Manokaran

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

6.

Nur Hasanah binti Naser

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

7.

Nurul Nelisa binti Azmi

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

8.

Nurzulaika binti Roslan

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

9.

Rose Syafika binti Mohd Khairuddin

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

10.

Siti Mariam binti Abd Rahman

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

11.

Siti Nur Dalilah binti Mohd Nuruddin

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

12.

Teoh Yong Cun

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

13.

Amir Hamzah Bin Ramli

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

14.

Fatin Mahirah binti Mohd

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

15.

Najwa binti Ismail

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

16.

Chin Siew Li

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

17.

Farah binti Zulkefly Balan

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

18.

Hema a/p Sandragesan

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

19.

Imran bin Mohd Saat

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

20.

Lee Ann Loke

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

21.

Mohd Azham bin Amran

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

22.

Mohd Hazman bin Ghazali

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

23.

Mohd Ikram bin Mohd Fakhri

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

24.

Mohd Mustafizur Rahman bin Mokhtar

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

25.

Mohd Yazid bin  Md Yasin

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

26.

Muhamad Rizal bin Sadiman

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

27.

Muhammad Nor Aiman bin Mat Nor

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

28.

Muhammad Syahmi bin Rahim

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

29.

Nur Afiqah binti Affandi

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

30.

Mohamat Nurr Shafik bin Karim

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

31.

Mohammad Aliff bin Mohd Shahrizan

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

32.

Nurul Amyra binti Mohd Saufi

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

33.

Precintha Rubini a/p P.James

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

34.

Waheida binti Azmy

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

35.

Yip Hong Yeng

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

36.

Adibah Khalidah binti Tugiman

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

37.

Caryn Lim Jia Ying

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

38.

Julianita binti Mad Juhani

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

39.

Lam Hui Yang

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

40.

Nateesha Kaur Gill

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

41.

Nur Siti Rozaialaina binti Mahamud

Edith Cowan University &

Lawley Senior High School Perth Australia

“Building Bridges: Malaysia-Australia International Trip 2014”

5 June 2014

9 June 2014

5 days

42.

Asmahani Bt Md Noor

Yonsei University, korea

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

43.

Rozaime Bin Che Embi

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

44.

Misfahulhairah Bt Shariff

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

45.

Siti Hajar Bt Supardi

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

46.

Wan Nurhidayah Bt Wan Hashim

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

47.

Siti Hajar Bt Medam @ Hamdan

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

48.

Azrina Bt Mohd Noh

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

49.

Nursyazwani Bt Ahmad Yazid

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

50.

Tiara Shafira Bt Kamisan

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

51.

Amirul Azwa Bin Azhar

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

52.

Noor Ezelawani Bt Kamisul

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

53.

Nor Emilia Sazwani Bt Mat Tahir

Yonsei University

Program Mobiliti Akademik Kaunselor Pemangkin Perubahan

17 October 2014

23 October 2014

7 days

54.

Amir Khairuddin Bin Mohd Zin

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 October 2014

29 October 2014

10 days

55.

Mohamad Rabbani Bin Sarbaini

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 October 2014

29 October 2014

10 days

56.

Wong Jia Huey

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 October 2014

29 October 2014

10 days

57.

Nor Marhaini Binti Mohamad Said

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 October 2014

29 October 2014

10 days

58.

George Bin Mohd Nasir

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 October 2014

29 October 2014

10 days

59.

Mohamad Zafirul Azwen Bin Mahmud

Mahasarakham Universiti Thailand

Program Mobiliti Pelajar Bacelor Pendidikan (Pendidikan Jasmani)

19 October 2014

29 October 2014

10 days

60.

Mohd Sarizan Bin Nuid

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

61.

Nabila Binti Abd Wahab

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

62.

Nor Huda Binti Jamalluddin

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

63.

Zailanur Binti Hamedan

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

64.

Muhamad Izuan Bin Mohd Yusof

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

65.

Syahrul Nizam Bin Nongkang

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

66.

Sabariah Binti Mohd Salleh

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

67.

Nurasikin Binti Md Sani

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

68.

Nur Salwani Binti Muhamad Amri

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

69.

Norzatul Akmal Binti Ismail

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

70.

Wan Nur Harnani Binti Mohamad

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

71.

Nora Hasyimah Binti Yusof

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

72.

Siti Nurkhuzaimah Binti Hamzah

Universitas Negeri Sembarang, Indonesia (UNNES)

Program Mobiliti Kembara Perkasa Ilmu Pendidikan 2014

16 November 2014

30 November 2014

2 weeks

 

Student Exchange Program (Outbound) January - December 2015

No.

Name

Host University

Program

Date In

Date Out

Duration

1

Li  A Miao (170413)

HR Department
China Telecom (lingwu Branch)
Xi Ping Street, Linwu, Yinchuan
Ning Xia Province, China.

Industrial Training

19 January 2015

6 July 2015

6 months

2

Yang Qian Qian (170418)

HR Department
Xinjiang Province Kuituncity
Municipal Transportation Bureau
Unite Road 1, Kuitun City, Xinjiang
Province, China.

Industrial Training

19 January 2015

6 July 2015

6 months

3

Zhao Siqi (170463)

HR Department
Industrial and Commercial Bank Of China (ICBC)
RenMing Road, XianYang
SHAANXI, China

Industrial Training

19 January 2015

6 July 2015

6 months

4

Sun De Yuan (170410)

HR Department
Affiliated Hospital Of Chengde Medical Univercity
Nan Ying Zi Road
No.36 Chengde
Hebei, China

Industrial Training

19 January 2015

6 July 2015

6 months

5

Asmahani Bt. Md Noor (162045)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

6

Siti Hajar Bt. Supardi (164333)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

7

Nur Syazwani Bt Ahmad Yazid (162381)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

8

Azrina Bt Mohd Noh (164326)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

9

Rozaime Bin Che Embi (162393)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

10

Tiara Shafira Bt Kamisan (163070)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

11

Wan Nur Hidayah Bt Wan Hashim (163220)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

12

Misfahulhairah Bt Shariff (173833)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

13

Noor Ezelawani Bt Kamisul (162707)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

14

Amirul Azwa Bin Azhar (162672)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

15

Siti Hajar Bt Medam @ Hamdan (172706)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

16

Nor Emilia Sazwani Bt Mat Tahir (162665)

Universiti Sumatera Utara Medan, Indonesia

Mobiliti Akademik : Kaunselor Pemangkin Perubahan

11 February 2015

13 February 2015

3 days

17

Maimunah Binti Abd Hamid (166613)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

18

Siti Diyana Binti Abd Rahim (166925)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

19

Nur Madihah Binti Abdullah (167278)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

20

Izzati Syazwani Binti Salim (167669)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

21

Salwa Binti Ramli (167675)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

22

Masliah Binti Mohd Mustapha (168262)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

23

Ain Zulaiha Binti Mohd Nakhil (168413)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

24

Afiqah Binti Kamaruzaman (168723)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

25

Noorazlin Binti Zakaria (168940)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

26

Nura'inul Fazleen Binti Kamarudin (169018)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

27

Farahana Binti Zainal (169141)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

28

Adila Syahidah Binti Ahmad (169764)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

29

Noor Nabilah Binti Ayob (170924)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

30

Nor Aishah Binti Khamis (170950)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

31

Nur Liyana Binti Yahya (169155)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

32

Rozana Binti Mohd Rahim (167000)

Universitas Negeri Jakarta

Program Kolabrasi dan Khidmat Komuniti

25 February 2015

28 February 2015

4 days

33

Nursara Binti Abdul Munir (173632)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

34

Muhammad Haziq Bin Mohd Hajaraih (174274)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

35

Nur Afiqah Binti Shamsul Bahari (174432)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

36

Nurul Arisha Binti Azman (174137)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

37

Norsahazlin Binti Saadon (175809)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

38

Nor Farhana Binti Norudin (175867)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

39

Nur Afzan Binti Muhamad Rosdi (173392)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

40

Nur Syuhada Binti Osman Gumanti (174283)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

41

Norasikin Binti Mazaruddin (173834)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

42

Nik Norshafika Binti Nik Ismail (175893)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

43

Nor Hasliza Binti Mohd Habib (175836)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

44

Elzira Norsyafiza Binti Hussin (174134)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

45

Nur Hareda Binti Jamal (171980)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

46

Aliya Raidah Binti Abdul Malek (175857)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

47

Muhamad Shahril Bin Sahak (173477)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

48

Nur Sakinah Binti Nordin (175907)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

49

Nur Aliah Binti Ali (175917)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

50

Fatin Syazwani Binti Munshi (175828)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

51

Fatin Farhana Binti Fazil (176185)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

52

Noor Ely Eliana Binti Ahmad (176170)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

53

Nur Atia Shahirah Binti Mustapha (174153)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

54

Mohammad Apip Bin ohd Nazreen Narind (173438)

Daerah Kampot, Wilayah Kampot, Kemboja

Program Mobiliti & Khidmat Masyarakat Kemboja 2015

9 April 15

16 April 15

8 days

55

Mohammad A'sim Md Ali (GS38935)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

56

Natalie May Anak Sahak (GS40765)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

57

Lim Wan Ching (GS40762)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

58

Abdul Hafiz Abdul Halim (GS39134)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

59

Nur Nadjla Ahmad Razei (GS40506)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

60

Nursyamimi Roslan (GS39091)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

61

Amira Nabihah Md Saad (GS39462)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

62

Noor Shafika Shaari (GS39338)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

63

Nurul Syahirah Abdul Hadi (GS40505)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

64

Fatin Idayu Ismail (GS29123)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

65

Nur Anis Amira Mohd Amin (GS41518)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

66

Mohd Fadli Ismail (GS40791)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

67

Nur Farahana Mohd Amin (GS41122)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

68

Aliyah Mohamad (GS40792)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

69

Mallinee Hassan (GS39594)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

70

Nur Syafiqah Kamaruzaman (GS39131)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

71

Khairunnisa Mohd Pauzi (GS39716)

Jepun dan Amerika Syarikat

Quality Exploration Mobiilty Program 2 (QEMP 2)

18 May 2015

31 May 2015

19 days

72

Nur Nasuha Gan Mohamad Azlan Gan (167050)

Jepun

Kokugakuin Short-Term Exchange Program (K-STEP), Japan 2015-2016’

September 2015

August 2016

1 year

73

Noorlila Bt Ahmad (GS40571)

Fukuoka, Jepun

Program Lawatan Mobiliti : Kembara Ilmu Di Bumi Fukuoka Jepun

31 August 2015

16 September 2015

16 days

74

Jinimy Dangku (GS36501)

Fukuoka, Jepun

Program Lawatan Mobiliti : Kembara Ilmu Di Bumi Fukuoka Jepun

31 August 2015

16 September 2015

16 days

75

Siti Nazurana Konaen (GS32349)

Fukuoka, Jepun

Program Lawatan Mobiliti : Kembara Ilmu Di Bumi Fukuoka Jepun

31 August 2015

16 September 2015

16 days

76

Siti Aminah Binti Zulkefli (163728)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

77

Ku Mazlan Bin Ku Mansor (168134)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

78

Nur Izzatti bt Shuib (168170)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

79

Noor Izzaty Bt Ibrahim (167883)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

80

Nuradlin Bt Abdul Samad (166666)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

81

Normunirah Bt Yahya (167347)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

82

Nur Nabihah Bt Md Zaini (168179)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

83

Nurul Nadia Bt Mohd Zin (170819)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

84

Siti Nabihah Bt Md Sahak (169845)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

85

Nurfarhana Bt Sulaiman (170245)

Universitas Negeri Padang, Universitas Bung Hatta, Universitas Andalas (Padang dan Bukit Tinggi)

Lawatan Akademik : Silang Budaya Dunia Kaunseling

29 August 2015

4 September 15

7 days

 

Student Exchange Program (Outbound) January - December 2016

No.

Name

Host University

Country

Date In

Date Out

Duration

Program

1

Nur Nasuha Gan Mohamad Azlan Gan (167050)

Kokugakuin University

Japan

September 2015

August 2016

1 year

Kokugakuin Short-Term Exchange Program (K-STEP), Japan 2015-2016’

2

Amira binti Abdol Hamid (176474)

MIE University

Japan

October 2016

September 2017

11 months

Program MIE University Student Exchange Program, Fall 2016

3

Nurul Nathassya Hussna Binti Anuar (174467)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

4

Liyana Binti Mustapha (173952)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

5

Nur Adlina Binti Mohd Paiz (173817)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

6

Naquiah khesa Binti Ahmad (172814)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

7

Sharmine Farahin Binti Bahtiar (172472)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

8

Muhammad Hafidzudeen Bin Norazizan (173573)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

9

Nur Shafiqa Binti Shukor (173146)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

10

Hanna Insyirah Binti Mohd Sukri (173648)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

11

Munifah Binti Mohammad Baba (175173)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

12

Anis Yasmin Binti Azhar (171950)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

13

Nor Fatin Hanani Binti Mohd Natrah (172448)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

14

Shazana Binti Salman (172413)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

15

Siti Aisyah Binti Mohd Wadzir (174108)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

16

Siti Nur Naquiah Binti Mohd Farid (184222)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

17

Nurul Najwa Binti Baharum (184425)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

18

Nura'isyah Binti Abdul Rashid (185202)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

19

Wan Zara Natasha (Pelajar Siswazah)

University of Warwick

United Kingdom

27-Oct-16

6-Nov-16

11 days

Program ‘Opening the Door to English (ODE 2016) : The British Encounter’

20

Hasniza Binti Mat Diah (177071)

Kyutech Jepun

Jepun

28-Nov-16

9 Disember 2016

12 days

Program Mobility UPM-KYUTECH

21

Mohd Solihan Bin Hamzah (179343)

Chongqing Vocational Institute of Engineering

China

16 Disember 2016

23 Disember 2016

8 days

China Academic Winter Exploration (CAWE) 2016

 

Student Exchange Program (Outbound) January – July 2017

    ​

No.

Name

Host University

Country

Date In

Date Out

Duration

Program

1

Amira binti Abdol Hamid (176474)

MIE University

Japan

Oktober 2016

Sep-17

11 months

Program MIE University Student Exchange Program, Fall 2016

2

Muhammad Zafidi Bin Mohd Zain (173604)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

3

Nursyamimi Binti Muhamad (179277)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

4

Hakim Bin Tusirin (178224)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

5

Nur Fatin Farhan Binti Mohamad Sidek (174093)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

6

Iylia-Nur Anati Binti Roslan (173913)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

7

Muhamad Hasnan Bin Mohd Salim (173656)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

8

Nur Shafirah Binti Mohd Saupi (178111)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

9

Syafikah Binti Md Hatta (189564)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

10

Noor Shahinda Binti Mohd Shah (176643)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

11

Nursyazwani Binti Kamaruzzaman (174292)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

12

Anis Amira Binti Abu Bakar (177265)

Universitas Islam Negeri Ar-Raniry Banda Aceh & Universitas Syiah Kuala Banda Aceh

Indonesia

2 Februari 2017

7 Februari 2017

6 days

Program Jejak Aspirasi Kaunselor @ Aceh 2017

13

Nursyazwani Binti Kamaruzzaman (174292)

SMA Negeri 1

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

14

Nur Fatin Farhan Binti Mohamad Sidek (174093)

SMA Negeri 2

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

15

Muhammad Zafidi Bin Mohd Zain (173604)

SMA Negeri 2

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

16

Nur Hanisah Binti Deraman (173434)

SMA Negeri 3

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

17

Muhammad Zikri Bin Zulkiflee (172435)

SMA Negeri 3

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

18

Nurin Syafiqa Binti Mohd Fadzli (173875)

SMA Negeri 10

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

19

Ana Syahida Binti Che Razak

SMA Negeri 10

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

20

Iylia-Nur Anati Binti Roslan (173913)

SMA Adabiah Padang

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

21

Ain Syafiha Binti Zainudin (171989)

SMA Adabiah Padang

Indonesia

20 Februari 2017

19 Mei 2017

12 weeks

Teaching and Internship

22

Nor Harizan Binti Mohd Zainal

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

23

Alia Nur Idzni Arazmi

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

24

Teh Anis Syazmila Binti Kamarul Bahari

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

25

Wan Nor Alifah Binti Wan Muhamad

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

26

Nur Syahirah Binti Endera Shaharudin

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

27

Nur Aimi Nadirah Binti Abd Manap

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

28

Hanisah Binti Zakaria

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

29

Noor Shahazliana Binti Shahari

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

30

Nur Zahraa Binti Zainal

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

31

Fatien Fariessa Ain Binti Mad Jeli

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

32

Najyha Binti Johari

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

33

Nur Aisyah Binti Samailee

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

34

Siti Aminah Binti Ab Latif

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

35

Nur Atiqah Najeeha Binti Anuar

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

36

Farah Liana Binti Lukman

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

37

Nik Aimi Nadhirah Binti Nik Mohamad Rosni

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

38

Ain Hafira Binti Abdul Halim

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

39

Raja Nursaidatul Shuhada Binti Raja Sulaiman

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

40

Nor Izzyanty Akmar Binti Mohamed

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

41

Fatin Najwa Binti Uzail

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

42

Hafizah Binti Zulkiply

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

43

Aida Nur Ilyani Syahirah Binti Mustopha

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

44

Nurfarihah Bt Abdul Jamal Nasir

Daerah Phnom Penh

Cambodia

20 April 2017

24 April 2017

5 days

Kemboja 'Spread The Love & Positivity'

Updated:: 14/08/2017 [nad_kamaruddin]

MEDIA SHARING

FACULTY OF EDUCATIONAL STUDIES
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0389468210
0389480119
C1503454701